Suomen Lumilautaliitto ry

Finnish Snowboard Association

Liiton toimisto sijaitsee Helsingin Kumpulassa. Käynti liiton tiloihin on esteetön.

Yhteystiedot:

Osoite

Suomen Lumilautaliitto ry
Gadolininkatu 1 LH M1
00560 Helsinki

Toiminnanjohtaja

1.9.2018-31.5.2019

Tiina Lindström
Tel: +358 440 988 008
E-mail: tiina.lindstrom@fsa.fi

Viestintäkoordinaattori

Tuukka Tams
Tel: +358 44 543 1740
E-mail: tuukka.tams@fsa.fi

Puheenjohtaja

Tuomo Ojala
Tel: +3580 44 3562525
E-mail: tuomo.ojala@fsa.fi

Päävalmentaja, freestyle

Antti Koskinen
Tel:+358 45 6702060
E-mail: antti.koskinen@fsa.fi

Paralumilautailun MM-kisat 2019

Juha Guttorm
Tel:+358 40 7251047
Email: juha.guttorm@fsa.fi

Varainhankinta ja kaupalliset kumppanuudet

Mika Andersson
Tel: +358 50 518 6440
E-mail: mika.andersson@fsa.fi

Valmentaja, nuorten maajoukkue

Simo Suopanki
Tel: +358 50 534 2177
Email: simo.suopanki@fsa.fi

Valmentaja, nuorten maajoukkue / Yläkoululeirit

Anni Halonen
Tel: +358 50 3744617
Email: anni.halonen@fsa.fi 

Para SBX valmentaja

Mikko Wendelin
Tel: +358 40 743 9020
Email: mikko.wendelin@fsa.fi

Kotimaan kilpailutapahtumat 

Jenni Viitanen
Tel: +358 45 880 9559
Email: jenni.viitanen@fsa.fi